Послуги приватного бухгалтера в Києві

Якщо Ви здійснюєте підприємницьку діяльність в Києві і розумієте, що у Вас немає необхідності в постійному співробітника, який вів би все бухгалтерські справи, наші послуги будуть Вам корисні.

Чому з нами вигідно співпрацювати?

Замовляючи у нас послуги приватного бухгалтера в Києві, Ви отримуєте наступні вигоди:
1. Ми цінуємо свою репутацію, адже бухгалтерія – основне джерело нашого доходу, за 10 років досвіду роботи, ми, безумовно, досягли розуміння, що це наше покликання.
2. Ми весь час стежимо за змінами в законодавстві України і озброєні виключно актуальною інформацією.
3. Ми працюємо лише згідно договору, в якому зазначемо з Вами всі обов’язки, права і відповідальність сторін.
4. Ви зекономите гроші на оренді приміщення, заробітній платі для постійного працівника, але Ваша бухгалтерія в ідеальному порядку.
5. Наші клієнти працюють в різних сферах бізнесу, тому ми знаємо всі підводні камені багатьох бізнес-процесів, на відміну від бухгалтера, який працює в одній компанії.

Чим ми можемо Вам допомогти?
В наших силах надати для ФОП і ТОВ в Києві такі послуги:

– Консультування з оптимізації оподаткування в рамках законодавства;
– Формування облікової політики клієнта, розробка основних принципів і методів ведення бухгалтерського та податкового обліку;
– Реєстрація ФОП (в т.ч. постановка на облік в держ.органах);
– Перереєстрація ФОП (додавання або зміна КВЕД, зміна групи);
– Ведення книги обліку доходів / доходів і витрат;
– Ведення первинної документації (рахунків, актів надання послуг, актів прийому-передачі, накладних, актів звірок, зарплатних відомостей, наказів, довідок і т.п.);
– Упорядкування та архівація первинної документації;
– Контроль дебіторської та кредиторської заборгованості;
– Ведення ОС, МШП, (взяття на рахунок, зняття з рахунку, розрахунок амортизації, ведення складу);
– Ведення ТМЦ;
– Ведення кадрового обліку;
– Розрахунок зарплати і всіх відповідних відрахувань;
– Розрахунок всіх фіскальних платежів;
– Оформлення і реєстрація податкових накладних;
– Формування і здача обов’язкових форм звітності (щомісячна, щоквартальна та річна), в тому числі простроченої або нульової;
– Оформлення декретних підприємцям;
– Ведення клієнт-банку;
– Відкриття та закриття банківських рахунків;
– Допомога в оформленні електронних ключів;
– Контроль відсутності боргів перед держ.органами;
– Супровід податкових перевірок;
– Консультаційні послуги;
– Ведення бухгалтерського обліку в комп’ютерній програмі клієнта.

Ми працюємо за двома можливими сценаріями

1 – Віддалений бухгалтерський супровід

2 – Надаючи бухгалтерські послуги приходячи в офіс клієнта

Віддалений бухгалтерський супровід

У цьому випадку Ви висилаєте нам на електронну пошту копії банківських виписок, податкових накладних, актів виконаних робіт, укладених з контрагентами договорів та іншої первинної документації. На підставі цієї інформації ми беремо на себе всі Ваші турботи по веденню бухгалтерії. Всі оригінали документів будуть перебувати у Вас. За Вашим бажанням, ми не будемо мати доступу до Вашого банківського рахунку, але Ви будете оплачувати оформлені нами платежі щодо податків і супутніх оплат. Або у нас буде доступ до Вашого банківського рахунку і всі оплати ми будемо здійснювати самостійно.

Надаючи бухгалтерські послуги приходячи в офіс клієнта

При цьому сценарію, закріплений за Вами бухгалтер раз в тиждень будемо приходити до Вас і на місці займатися Вашою бухгалтерією. Всі роботи будуть здійснюватися як і при віддаленій співпраці. Варіант, в якому бухгалтер буде приходити в офіс в Києві, буде зручний, якщо Ви бажаєте дізнатися будь-які нюанс або не хочете сканувати необхідні документи.

Як з нами зв’язатися?

На сайті вказана вартість наших послуг, а також контакти. Телефонуйте, ми завжди готові проконсультувати Вас щодо того, у скільки вони обійдуться в Вашому випадку. Із задоволенням відповімо на питання, що стосуються первинної бухгалтерії та звітності Вашої організації.

Ми завжди готові піти назустріч клієнту, дуже лояльно ставимося до знижок і бонусів. Телефонуйте, ми з Вами обов’язковий домовимося !!!

У підсумку, з нашою допомогою Ваш бізнес буде мати бухгалтерію, що працює як швейцарський годинник, і супутні витрати будуть перебувати на мінімально можливому рівні.