Послуги приватного бухгалтера в Києві

Якщо Ви здійснюєте підприємницьку діяльність в Києві і розумієте, що у Вас немає необхідності в постійному співробітника, який вів би все бухгалтерські справи, наші послуги будуть Вам корисні.

Чому з нами вигідно співпрацювати?

У великому місті завжди можна знайти альтернативу. Особливо коли мова йде про столицю. Послуги бухгалтера в Києві не є винятком. Проте, багато киян та гостей міста приходять саме до нас. Причиною тому можна назвати перераховані нижче п’ять пунктів:

 1. Бездоганна репутація. Ведення бухгалтерського обліку та інші послуги пов’язані з точністю. За роки роботи ми заслужили репутацію сумлінного виконавця, який виконує поставлені завдання максимально швидко і якісно.
  2. Поінформовані. Законодавча база може зазнавати зміни, але це не застане нас зненацька. Ми чуйно стежимо за всіма нововведеннями і виконуємо роботу з урахуванням нових факторів.
  3. Складання договору. Замовляючи ведення бухгалтерського обліку в Києві чи інші послуги у нас, клієнт може бути впевнений в точному виконанні всіх завдань. Всі обов’язки та права сторін прописуються в договорі, який бездоганно виконується.
  4. Економія коштів. Ми наведемо ідеальний порядок в бухгалтерії клієнта, при цьому візьмемо оплату тільки за виконану роботу. Таким чином, можна не тримати постійного співробітника, щомісяця виплачуючи йому заробітну плату.
  5. Накопичені знання. До нас звертаються клієнти з абсолютно різних сфер діяльності, що дозволяє накопичувати знання про різні бізнес-процесах. Наші бухгалтери більш кваліфіковані, ніж працюють тільки в одній галузі.

Чим ми можемо Вам допомогти?
В наших силах надати для ФОП і ТОВ в Києві такі послуги:

Знадобився бухгалтер для ФОП в Києві або ви маєте власне ТОВ? В даному випадку наші фахівці можуть запропонувати висококваліфіковану допомогу в ряді питань. Послуги бухгалтера для ФОП в Києві:
1. Допомога в оптимізації оподаткування відповідно до чинних законів і правовими актами.
2. Складання облікової політики, а також детальний розбір головних принципів і методологій ведення бухгалтерського / податкового обліку.
3. Надання допомоги в постановці на облік в державних органах ФОП.
4. Перереєстрація фізичної особи з додаванням або зміною КВЕД, а також виконання інших необхідних дій.
5. Надання допомоги у веденні книги обліку доходів і витрат.
6. Підготовка і ведення первинних документів в повному обсязі.
7. Систематизація та архівування первинних документів.
8. Підготовка даних по кредиторської та дебіторської заборгованості.
9. Ведення кадастрового обліку, ОС, ТМЦ, МБП.
10. Розрахунок виконаних фінансових операцій, включаючи зарплати.
11. Підготовка та реєстрація накладних для податкової служби.
12. Робота з окремими формами звітності.
13. Підготовка та оформлення декретних для підприємців.
14. Робота з клієнт-банком, а також банківськими рахунками, включаючи їх відкриття і закриття.
15. Оформлення електронних ключів будь-якої складності.
16. Звірка документації для перевірки відсутності заборгованостей перед державними органами.
17. Підготовка і повний супровід під час державних податкових перевірок.
18. Також ми здійснюємо бухгалтерський облік в Києві на програмах клієнта і консультуємо по будь-яких питань.

Ми працюємо за двома можливими сценаріями

1 – Віддалений бухгалтерський супровід

2 – Надаючи бухгалтерські послуги приходячи в офіс клієнта

 1. Бухгалтерські послуги в Києві віддалено. В даному випадку клієнт отруює на нашу електронну адресу всю первинну документацію, на підставі якої ми починаємо роботу по веденню бухгалтерії. При цьому оригінали залишаються у клієнта. Можлива робота без доступу до банківських рахунків, але в даному випадку замовник повинен особисто оплачувати всі витрати по оформленим платежах. У разі наявності доступу до банківських рахунків наші співробітники виконують дані дії самостійно.
  Співробітник працює в офісі клієнта. В даному випадку наш співробітник буде приходити до клієнта один раз в тиждень і займатися важливими питаннями, пов’язаними з бухгалтерією. Даний варіант зручний для клієнтів, які бажають дізнатися аспекти і нюанси бачення бухгалтерії самостійно.

  Як з нами зв’язатися?

  Замовляючи у нас бухгалтерські послуги в Києві, вартість можна дізнатися у відповідному розділі на сайті. Також ми наводимо перелік надаваних послуг. Для отримання додаткової інформації або консультації з окремих питань телефонуйте за вказаними в розділі Контакти телефонами.